درخواست و ویرایشِ زیرنویس

موضوع در تالار 'ترجمه های اختصاصی تیم ترجمه' شروع شده توسط smkd, ‏8/21/16.

1. houcreb

houcreb کاربر مدیاسیتی عضو سایت

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    صابر چان
    عزیزم بهم لطف داری.X_X
    به دیده منت به روی چشم;):)
    و... امیدوارم بچه ها با معرفی آثار خووووب و سترگ سایر کشورهای صاحب سینما مدام شمع محفل رو روشن نگه دارند , خیلی از دوستان هستند که اطلاعات و بار سینمایی بیشتری نسبت به من دارند تقاضا میکنم اونها هم در این زمیینه ما رو یاری کنند تا مترجمین قوی و صاحب قدرت تیم ترجمه بزرگ مدیااا و سایر تیمهای ترجمها با لیست درخشان روبرو شده و استفاده کافی رو ببرند./
    ارادتمند

HR_A, Amigo, oqeyanos و 2 نفر دیگر می پسندند.
  2. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    مجید جان سوال منم با شما مشترک همین بالایی(like):rolleyes:

HR_A, oqeyanos, majnon و 1 نفر دیگر این را دوست دارند.
  3. smkd

smkd کاربر مدیاسیتی عضو سایت

سپاس های دریافتی:
    6,285
    امتیاز ها:
    113
    مجید و سامان عزیز..فیلم نیکولایدیس خطوط ترجمه زیادی داره ،وقت آزاد منم کمتر شده ولی سر قولم هستم و ترجمه اش رو شروع کردم.
    دیدن این فیلم رو تو برنامه تون بذارید ولی آخرای لیست..(like)

HR_A, oqeyanos, ashkanjahan و 1 نفر دیگر این را دوست دارند.
  4. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    رفقا

این مستند بسیار مهم
    Cinema Komunisto 2010
    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    زیرنویس نگلیسی
    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    لینک مدیا
    دو زیرنویس فارسی برای این فیلم درخشان در نت موجوده که متاسفانه هرتدبیری زدم با نسخه مدیا هماهنگش کنم ولی هماهنگ نشد که نشد از مترجمین عزیزمون که وقت خالی دارند میخام زحمتش بکشند :)بسیار ممنونم;) ممکن دستی بر سرش بکشید؟o_O
    اینم دو سه تا زیرنویس فارسی که براش در نت یافتم.

HR_A, oqeyanos, smkd و 1 نفر دیگر این را دوست دارند.
  5. majnon

majnon کاربر مدیاسیتی عضو سایت

سپاس های دریافتی:
    2,000
    امتیاز ها:
    93
    یک درخواستی که از مترجمین دارم اینکه :
    یک نگاهی هم به سینمای کمدی بیاندازند ، دلمون گرفت / امروز داشتم فیلمTHE DINNER GAME
    از فرانسیس وبر فرانسوی میدیدم فیلم خوبی بود ، شنیدم باقی فیلم هاشم خوبه دوستان مترجم چک کنند.کمدی های فرانسوی برای ترجمه گزینه ی خوبی هستن

LA TRAVERSÉE DE PARIS - Claude Autant-Lara
    The Brain - Gérard Oury
    La tour Montparnasse infernale - Charles Nemes

دو تا فیلم دیگه ای که باید ترجمه بشه ،بنظرم این دوتاست
    Road to Morocco - David Butler
    Monkey Business - Howard Hawks

بعضی اوقات دیگه هوا کم میارم - چقدر تفکربرانگیز ،شاید بهتر باشه یک تاپیک فیلم احساس برانگیز بزنم.
    این فیلم های بلوک شرق روح و روان مارو زخمی کردن ،مریض شدم:)

HR_A, oqeyanos و smkd می پسندند.
  6. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    زیرنویس فارسی
    مجید جوون
    تا باشه از این مریضیا باشه ;) فیلمساز در فیلمهای درام یا کمدی های تلخ سایه بلوک شرق میاد بیننده رو یه جورایی حالا با رئایت نوع قصه گویی یا فرم شکل منحصربفرد یا به نوعی زخمی میکنه و در نهایت مرهم بهت میده تا بزنی وشاد باشی که سلامتی و بعدا بازهم بهشون برای دیدن یک فیلم خوب دیگه مراجعه میکنی ولی در فیلمهای کمدی فرانسوی وقتی بهت زخم زدن و پای قصه شون نگه ت داشتن دیگه خبری از مرهم نیست اونها راه داروخونه بهت نشون میدن و میگن پسر جووون خودت برو بخر احترام به تماشاچی از نوع فرانسوی:D:D:D:D:D:D:D:D
    مجید جووون
    بهتره بعدش یه لیست از بهترین های سینمای ایتالیا رو با کمک دوستان جمع بندی کنیم من عاشق جالوهای پیشنهادیت میشم قول میدم;):)(like)

7. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار

HR_A, majnon و smkd می پسندند.
  8. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    دوستان نازنینم

Kaos 1984
    فیلمی از برادران تاویانی ست که خوشبختانه زیرنویس فارسی شده ولی من هرکاری کردم با نسخه 720 مدیا هماهنگ و همساز نشد بنابراین ازتون تقاضا دازم اگر ممکنه یه نگاهی به حال روز آشفته ش بیندازید و این ترجمه مریض رو شفا عنایت بفرمایید .قربونتونX_X:)
    زیرنویس انگلیسی
    لینک مدیا
    لینک زیرنویس فارسی

9. smkd

سپاس های دریافتی:
    6,285
    امتیاز ها:
    113
    سامان دو تا فیلمی که گفتی رو سعی میکنم اصلاحش کنم
    kaos رو دارم ولی اون مستنده رو خدا کنه بتونم لینکش رو پیدا کنم..

زمزمه هایی مبنی بر معرفی فیلم های خوب سینمای ایتالیا شنیدم..دیگه تو و مجید دست به کار بشین کم کم ;)

oqeyanos, majnon و houcreb می پسندند.
  10. smkd

سپاس های دریافتی:
    6,285
    امتیاز ها:
    113
    همش تقصیر سامان و مزدشت ه:D
    فیلم horrible bosses 1 رو ببین(mother *** jones)

11. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    فدایی داری ...
    خدااایا این مستنده هم
    Cinema Komunisto
    خال خوووب و بتونه شفا پیدا کنه
    الهی آمین

سینمای ایتالیا هم به راهه حله داداشO_O(like)

HR_A, smkd, oqeyanos و 1 نفر دیگر این را دوست دارند.
  12. Amigo

Amigo کاربر مدیاسیتی عضو سایت

سپاس های دریافتی:
    1,562
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جایزه بگیر
    آدرس سایت:
    اینو خوب اومدی
    ژانر کمدی خیلی به حاشیه کشیده شده
    متاسفانه چه کمدی های ایتالیایی و چه فرانسوی و چه آمریکایی از نوع قدیمیاش چون دوبله های معرکه ای دارن
    کمتر مترجمی سمتشون رفته
    مثلا کمدی های لویی دوفونس دوبله های قبل انقلابش ناب نابه
    و به خاطر اینکه دوبله از زبان اصلیش باحالتر از آب دراومده کسی رغبتی برای ترجمه اش پیدا نکرده تابحال!!!!
    در مورد این چندتا فیلمی که معرفی کردی من پارسال فیلم ' به سوی مراکش' رو دیدم و باورت نشه نزدیک بود سکته رو بزنم از بس خندیدم! !!!! این کمدی های باب هوپ واقعا حرف ندارن.
    و یه نکته جالب اینه که کمدی های باب هوپ شاید با زیرنویس بهتر از دوبله شون بشه به خاطر سبک و سیاق ادبیات انگلیسی و اصل جنس که لهجه و طرز بیان باب هوپه!
    درباب ترجمه کمدی های ایتالیایی یه مترجم هست به اسم عادل که اون خوراکش سینمای' آی تای ' هاست میتونید باهاش درمیون بذارید بیشتر تو انجمن پارس نویس پلاسه طرف!

آخرین ویرایش: ‏9/2/16
    HR_A, houcreb, oqeyanos و 2 نفر دیگر می پسندند.
  13. oqeyanos

oqeyanos کاربر مدیاسیتی عضو سایت

سپاس های دریافتی:
    7,269
    امتیاز ها:
    113
    اسماعیل جان
    عادل هم مثل خودت ششلول هاشو آویزون کرده و دیگه ترجمه نمی کنه.

ashkanjahan, HR_A, smkd و 2 نفر دیگر می پسندند.
  14. smkd

سپاس های دریافتی:
    6,285
    امتیاز ها:
    113
    سامان عزیز فایل تورنت فیلم اول رو دانلود کردم 800 مگ حجمشه و زیرنویسی که پیشنهاد دادی کاملا باهاش هماهنگه و پیشنهاد میکنم فایل تورنت این فیلم رو دانلود کنی!
    مدیا نسخه 400 مگی اش رو قرار داده و احتمالا بخاطر حجم کمترش این ریپش رو قرار داده!

فیلم دوم رو هم نسخه بلوری ش رو دانلود کردم و زیرنویس ها اصلا باهاش هماهنگ نیستن! سعی کردم هماهنگش کنم اما به هیچ صراطی مستقیم نشد! باید از اول و خط به خط زیرنویسش زمانبندی بشه! توصیه میکنم نسخه dvdrip ش رو ببینی.دردسرش خیلی کمتره:confused:

سعی کن نرم افزار subresync رو دانلود کنی با دادن زمانبندی دیالوگ اول و آخر فیلم میشه زیرنویس های sub/idx رو هماهنگ کرد.بخاطر تفاوت ریپ ها همیشه جواب گو نیست ولی میشه روش حساب کرد! فکر کنم در بخش آموزش زیرنویس انجمن آموزش دقیق کار با این نرم افزار باشه

HR_A, oqeyanos, houcreb و 1 نفر دیگر این را دوست دارند.
  15. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    صابر عزیز

ممنونم بک دنیا ممنونم :)

دستورالعملات رو انجام میدم ./;)
    مدیا الان که چک کردن نسخه 720 Kaos 1984 با حجم 1.50G قرار داده به نظرت باهش هماهنگه؟

Cinema Komunisto مستند بسیار مهمیه پیشنهاد میدم دوستان اهل فیلم وعشاق سینما مخصوصا بلوک شرق ببینش ,

ارادتمندX_X

oqeyanos, HR_A و smkd می پسندند.
  16. smkd

سپاس های دریافتی:
    6,285
    امتیاز ها:
    113
    خواهش میکنمX_X
    فعلا دست نگه دار بعدا سر فرصت زیرنویس هماهنگ kaos رو منتشر میکنم

oqeyanos و HR_A پسندیدند.
  17. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    درووود

صابر جان من یک لیست بلند بالا از آثار سینمای ایتالیا آماده کردم قرار میدم امیدوارم مورد اسثفاده دوستان علاقه مندان و مترجمین عزیزمون قرار بکیره البته میدونم خودت از این لیست استقبال خاهی کرد./ برقرار باشین :)(like)

تقدیم به رفقا

برنج تلخ
    Bitter Rice 1949
    «والتر» (ویتوریو گاسمن)، سارق حرفه‌ای، و دوستش «فرانچسکا» (دوریس دولینگ) ناگزیر می‌شوند در شالیزارهای دره پو خود را مخفی کنند. «سیلوانا» (سیلوانا مانگانو)، دختری برنج‌کار و مألوف به عادت‌های روستایی, که به ماهیت «والتر» و دختر همراهش پی برده، سعی می‌کند تا به هر ترفندی که شده مال مسروقه او را از چنگش بیرون بکشد، اما در درگیری مسلحانه نخست «والتر»، را به قتل می‌رساند و سپس پشیمان از این اقدام، دست به خودکشی می‌زند...

طرح داستانی فیلم در فصل برنج‌کاری پیش می‌رود و در نخستین بخش آن، کارگردان بر محیطی که زنان برنج‌کار در آن پرورده شده‌اند و دلبستگی‌های آنان؛ تأکید می‌کند تا سختی‌های کار در شالیزارها و چپاول نیروی ارزان انسانی را برجسته‌تر کرده باشد. بیجارهای برنج، بیجارکارها و همدردی آنان با هم، شرایط سخت کار در مزارع برنج ناگهان جای خود را بیک درام عشقی خصوصی که نمی‌تواند جز برای عده‌ای معدود، نفعی جهت اجتماع داشته باشد، می‌سپارد.

فیلمی درام به کارگردانی جوزپه دسانتیس است که در سال ۱۹۴۹ میلادی توسط لوکس فیلم ساخته و منتشر شد. تهیه‌کننده دینو دلارنتیس و بازیگران سیلوانا مانگانو، رف ولونه،دوریس دولینگ و ویتوریو گاسمن می‌باشد. فیلنامه آن برمبنای داستانی نوشته جوزپه دسانتیس و کارلو لیتزانی، تهیه شده‌است.

برنج تلخ موفقیتی تجاری در اروپا و آمریکا به همراه داشت و با استقبال روبرو شد. این فیلم محصول مکتب نئورئالیسم ایتالیایی است. عنوان فیلم بر اساس یک جناس است؛ کلمه ایتالیایی riso می‌تواند معنی یا «برنج» یا «خنده» را بدهد، از این‌رو Riso Amaro را می‌توان به معنی «خنده تلخ» یا «برنج تلخ» معنا کرد.

اگرچه برنج تلخ برندهٔ هیچ جایزه‌ای نشد اما نامزد دریافت جایزه بهترین داستان از بیست سومین دوره جوایز اسکار در سال ۱۹۵۰ میلادی گردید. این فیلم در سال ۱۹۴۹ میلادی به جشنواره فیلم کن راه یافت.همچنین در جمع فهرست صد فیلم به یادماندنی سینمای ایتالیا قرار گرفت (فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    تخت زفاف
    The Conjugal Bed 1963

یک فیلم در سبک گمدی به کارگردانی مارکو فرری است که در سال ۱۹۶۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به اوگو تونیاتسی , ماریانا ولادی، لیندا سینی اشاره کرد.

ماریانا ولادی جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره کن سال ۱۹۶۳ میلادی را برا در این فیلم دریافت کرد. (فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    زوزه
    The Howl 1970
    فیلمی در سبک کمدی به کارگردانی تینتو براس است که در سال ۱۹۷۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به تینا امون اشاره کرد. این فیلم به بیستمین جشنواره فیلم برلین راه یاقت راه یافت. (فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)

دل‌های شکسته
    cuori infranti 1963
    در سال ۱۹۶۳ میلادی منتشر شد. فیلم در بخش مرور فیلم‌های کمدی سینمای ایتالیا در شصت هفتمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز نمایش داده شد.. (فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    جوردانو برونو
    Giordano Bruno 1973
    فیلم به کارگردانی جولیانو مونتالدو است که در سال ۱۹۷۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جان ماریا ولنته، شارلوت رمپلینگ، و مارک برنس اشاره کرد. فیلم گوشه هایی از زندگی «جردانو برونو» فیلسوف، ریاضی دان ، شاعر و ستاره شناس ایتالیایی که در اروپا مشهور به «جانباخته علم» است را به نمایش در آورده است. . (فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    مرد راه‌آهن
    Man of Iron 1956
    فیلم در سبک درام به کارگردانی پیترو جرمی است که در سال ۱۹۵۶ منتشر شد. . (فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    مزرعه چکاوک‌ها
    The Lark Farm 2007
    (ارمنی: Արտույտների ագարակը; ایتالیایی: La Masseria Delle Allodole) یک فیلم ایتالیایی است که توسط پائولو ویتوریو تاویانی کارگردانی شده است و در سال ۲۰۰۷ منتشر شد. این فیلم دربارهٔ کشتار ۱٫۵ میلیون ارمنی توسط دولت ترکان عثمانی در دوره جنگ جهانی اول می‌باشد.. (فیلم در سایت مدیا قرار دارد)

mazdosht, smkd, oqeyanos و 1 نفر دیگر این را دوست دارند.
  18. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    مسابقه ناعادلانه
    Unfair Competition 2001
    فیلم درام ایتالیایی به کارگردانی اتوره اسکولا است. فیلم در چینه چیتا فیلمبرداری شده است و بعضی از مجموعه‌هایش توسط مارتین اسکورسیزی در فیلم دارو دسته های نیویورکی استفاده شده است. (فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    مظنون
    The Suspect 1975
    در سال ۱۹۷۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جان ماریا ولنته، آنی ژیراردو، و رناتو سالواتوری اشاره کرد. (فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    مکانی برای عشاق
    A Place for Lovers 1968
    فیلم به کارگردانی ویتوریو دسیکا است که در سال ۱۹۶۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به فی داناوی و مارچلو ماستروانی اشاره کرد.(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    هانری چهارم
    Henry IV 1984
    «هانری چهارم» ( ایتالیایی: Enrico IV) یک فیلم به کارگردانی مارکو بلوکیو است که در سال ۱۹۸۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به مارچلو ماستروانی، کلودیا کاردیناله اشاره کرد.(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    گوشه‌نشینان آلتونا
    The Condemned of Altona 1962
    این یک فیلم سیاه از یک خانواده جنایتکار جنگی نازی است، به ویژه پسر خانواده که خودش را در اتاقش زندانی کرده است به خاطر زندانیانی که در طی خدمت در روسیه کشته است و تصور می‌کند همه آلمانها به اندازه او گناهکار هستند.
    فیلم درام ایتالیایی - فرانسوی به کارگردانی ویتوریو دسیکا است از بازیگران آن میتوان سوفیا لورن ، ماکسی میلیان شل و فردریک مارچ اشاره کرد. این فیلم براساس نمایشنامه‌ای به همین نام توسط ژان پل سارتر است.(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    بای‌بای میمون
    Bye Bye Monkey 1978
    فیلم در سبک کمدی به کارگردانی مارکر فرری است که در سال ۱۹۷۸ منتشر شد. این فیلم در سی و یکمین جشنواره فیلم کن برنده جایزه بزرگ شده است.
    (فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    بچه‌های خیابان
    Scugnizzi 1989
    فیلمی درام/موزیکال با تم اجتماعی است که توسط نانی لوی کارگردانی شده‌است. (فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    گانگستر
    Killer Imperium 1992
    (فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    فونتامارا
    Fontamara 1980
    در سال ۱۹۲۹ در ناحیهٔ ایروتزو، ساکنان دو روستای کوهستانی به نام «آیِلی» و «فوتامارا» که در نزدیکی کومونه اوتسانو واقع شده است، تحت انقیاد و سلطهٔ نیروهای فاشیست درآمده‌اند. خصومت و سخت‌گیری این صاحب‌منصبانِ فئودال چنان است، که حتی به مردم اجازه نمی‌دهند آذوقه و مایحتاج اولیه و لازم را برای زمستان سردی که در پیش روست، تهیه کنند. در این بین، «برناردو»، شاهد تجاوز یک افسر به مادرش است و پس از این ماجرا، مجبور به ترک محل زندگی و عزیمت به رم می‌شود و با قلبی آکنده از کینه و انتقام، روستا را به همراه «آنتونیو» ترک می‌کند. ۱۰ سال می‌گذرد و او که اینک جوانی رشید و قوی با عقاید کمونیستی است، تصمیم دارد به روستا بازگردد اما متوجه می‌شود که مردم منطقه، تحت ستمِ همان آدم‌های ستمکار و منفعت‌طلب هستند. او طیِ ملاقاتی که با یک مبارز و مخالفِ دولت در یک رستوران دارد، توسط پلیس دستگیر شده و تحت شکنجه شدید، کشته می‌شود. سپس از «آنتونیو» اقرار و امضا می‌گیرند که علت مرگِ «برناردو»، خودکشی بوده است و پس از این اقرار ساختگی، به او اجازه می‌دهند که به فونتامارا باز گردد.
    فیلم درام ایتالیایی به کارگردانی کارلو لیتزانی است که در سال ۱۹۸۰ منتشر شد.
    این فیلم بر پایهٔ رمانی به همین نام، اثرِ اینیاتسو سیلونه ساخته شده است و در دهۀ شصت خورشیدی، از تلویزیون ایران پخش شد. (فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)

smkd, oqeyanos و HR_A می پسندند.
  19. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    فصلی در دوزخ
    Una stagione all'inferno 1971
    فیلمی در ژان درام طبقه بندی شده است. از بازیگران آن می‌توان به ترنس استامپ ، ژان کلود برایلی و جاشوا سینکلیر اشاره کرد.. (فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    دانونزیو
    Love Sins 1987
    در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به رابرت پاول و استفانیا ساندرلی اشاره کرد.. (فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    دست‌ها روی شهر
    Hands Over the City 1963
    فیلمی به کارگردانی فرانچسکو رزی است که در سال ۱۹۶۳ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به راد استایگر اشاره کرد.
    این فیلم که در مورد فساد در جنوب ایتالیاست، توانست جایزهٔ شیر طلایی جشنواره ونیز را از آنِ خود کند.(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    خائن
    Viper 2000
    فیلم به کارگردانی سرجیو چیتی است. از بازیگران آن می‌توان به هاروی کایتل و جانکارلو جانینی اشاره کرد.
    Aenigma 1988
    فیلم در سبک ترسناک به کارگردانی لوچیو فولچی است که در سال ۱۹۸۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جرید مارتین و لوچیو فولچی اشاره کرد..(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    The Adulteress 1946
    زنِ زناکار ( به ایتالیایی: L'adultera و به انگلیسی: The Adulteress) فیلمی در سبک درام به کارگردانی دویلیو کولتی محصول ایتالیا است که در سال ۱۹۴۶ میلادی منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کلارا کالامی، رولدانو لوپی و کارلو نینچی اشاره کرد. کلارا کالامی جایزهٔ بهترین بازیگر زن را از انجمن ملی فیلم ایتالیا برای نقش‌آفرینی خود در این فیلم، دریافت کرد. (فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    شهر رنج
    City of Pain 1949
    فیلم درام ایتالیایی به کارگردانی ماریو بنارد است که در ۱۹۴۸ میلادی منتشر شد. این فیلم در شصت و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز در بخش مروری بر سینمای ایتالیا؛ نمایش داده شد (فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    شیفته
    Swept Away 1974
    شیفته (ایتالیایی: Travolti da un insolito destino nell'azzurro mare d'agosto) فیلمی ایتالیایی در سبک ماجراجویی و کمدی-درام به نویسندگی و کارگردانی لینا ورتمولر است که در سال ۱۹۷۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جانکارلو جانینی، ماری‌آنجلا ملاتو، ایزا دنیلی و اروس پاگنی اشاره کرد..(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    شفق قطبی
    Qualcosa di biondo 1984
    شگفتی‌ها
    The Wonders 2014
    شگفتی‌ها فیلمی در سبک درام به کارگردانی آلیس رورواچر است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به آلبا رورواشر و مونیکا بلوچی اشاره کرد. این فیلم در شصت و هفتمین جشنواره فیلم کن برنده جایزه بزرگ شده است..(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)

mazdosht, smkd و oqeyanos می پسندند.
  20. houcreb

سپاس های دریافتی:
    3,137
    امتیاز ها:
    93
    حرفه:
    جوشکار
    جهش در تاریکی
    A Leap in the Dark 1980
    فیلم در سبک درام به کارگردانی مارکو بلوکیو است که در سال ۱۹۸۰ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به میشل پیکولی، آنوک امه، و میکله پلاچیدو اشاره کرد. آنوک امه جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم کن سال ۱۹۸۰ میلادی را برای بازی در این فیلم دریافت کرد.(فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    صلح‌جویی
    The Pacifist 1970
    فیلم در سبک درام به کارگردانی میکلوش یانچو است که در سال ۱۹۷۸ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به مونیکا ویتی اشاره کرد(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    تمپست
    Tempest 1958
    فیلمی به کارگردانی آلبرتو لاتوادا است که در سال ۱۹۵۸ منتشر شد.(فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    ایستگاه
    The Station 1990
    فیلمی در سبک درام به کارگردانی سرجیو روبینی است. از بازیگران آن می‌توان به مارگریتا بای اشاره کرد.(فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    صحرای تاتارها
    The Desert of the Tartars 1976
    صحرای تاتارها (ایتالیایی: Il deserto dei Tartari) فیلمی است به کارگردانی والریو زورلینی. این فیلم اقتباسی است از رمانی به همین نام نوشته نویسندهٔ سرشناس ایتالیایی دینو بوتزاتی.
    بسیاری از صحنه‌های این فیلم در ارگ بم فیلمبرداری شده بود. بهمن فرمان آرا، یکی از تهیه کنندگان این فیلم بود.
    از بازیگران ایرانی این فیلم می‌توان به «سعید کنگرانی»، «محمدعلی کشاورز» و «کامران نوزاد» اشاره نمود. نسخهٔ مرمت شدهٔ این فیلم در شصت و ششمین دورهٔ جشنوارهٔ کن در سال ۲۰۱۳ به نمایش درآمد.د(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    مهمان
    The Visitor 1979
    «مهمان»یک فیلم در سبک ترسناک و علمی–تخیلی است که در سال ۱۹۷۹ منتشر شد.از بازیگران می توان به جان هیوستون ، مل فرر ، گلن فورد ، لانس هنریکسن ، سام پکین‌پا ، شلی وینترز ، کریم عبدالجبار و فرانکو نرو اشاره کرد.د(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    شوک
    Beyond the Door II 1977
    «شوک» (انگلیسی: Shock (1977 film)) یک فیلم در سبک ترسناک به کارگردانی ماریو باوا و لامبرتو باوا است که در سال ۱۹۷۷ منتشر شد.(فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    دجال
    The Antichrist 1974
    «دجال» (ایتالیایی: L'anticristo) یک فیلم در سبک ترسناک است که در سال ۱۹۷۴ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به کارلا گراوینا، مل فرر، آرتور کندی، آلیدا والی، و گلوریا گویدا اشاره کرد.د(فیلم در سایت مدیا قرار دارد)
    آپاسیوناتا
    Appassionata 1974
    گالیلئو
    Galileo 1968
    فیلمی ایتالیایی-بلغارستانی در سبک درام زندگینامه‌ای به کارگردانی لیلیانا کاوانی است که در سال ۱۹۶۸ منتشر شد.(فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    پدیده
    Phenomena 1985
    فیلم در سبک ترسناک و فانتزی به کارگردانی داریو آرجنتو است که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به جنیفر کانلی، دونالد پلیسنس، کاسپار کاپارونی، و داریو آرجنتو اشاره کرد.(فیلم در سایت مدیا قرار ندارد)
    فابیولا

mazdosht, smkd, oqeyanos و 1 نفر دیگر این را دوست دارند.

این صفحه را به اشتراک بگذارید